Navigace

Obsah

Aktuálně pro ročník 2019/2020: 

 


 REGISTRACE

 


Přihlášky - soutěže

Zde si můžete stáhnout startovací průkazy na jednotlivé kola hry Plamen či CHLMH. Pokud-li přijedete již s vyplněnými průkazy k prezenci, ušetříte čas na soutěži nejen Vám, ale i nám!

 

Směrnice

Níže si můžete stáhnout platné směrnice, dle kterých se řídí celoroční činnost. Lze i zakoupit v kanceláři OSH Domažlice

Neplest si OZ a Směrnice!!! OZ je vždy vydáno OORM pro nadcházející soutěž jako doplněk ke Směrnicím.

Směrnice dorostu by se měly v nejbližší době měnit, proto si je radši stáhněte a nekupujte zbytečně v knižní podobě.

 


Vedoucí

Výkonný výbor SH ČMS  na svém jednání 13. 6. 2019 schválil aktualizovaný dokument Směrnice činnosti s kolektivy mladých hasičů

 


Vybavenost pro tréninky Plamene

 

 

Seznam vedoucích našeho okresu

Seznam je složen jen z těch, kteří odevzdali osvědčení.
Kdo má osvědčení doma, doručte ho na OSH Domažlice, pro úplnost evidence.

Okrsek SDH Jméno Stupeň Platnost do
1 Bělá n/ Rad Bílá Růžena III 2019
1 Bělá n/ Rad Holínka Miroslav III 2009
1 Bělá n/ Rad Vasuková Hana III 2016
1 Bělá n/ Rad Janda Lukáš III 2009
1 Bělá n/ Rad Jandová Jana II 2020
1 Bělá n/ Rad Kondrys Juraj III 2013
1 Bělá n/ Rad Machová Zuzana III 2019
1 Bělá n/ Rad Timurová Dana III 2012
1 Bělá n/ Rad Vasuk Mikuláš II 2009
1 Bělá n/ Rad Zahradník Oley III 2019
1 Bělá n/ Rad Zelinský Petr III 2007
1 Štítary Lešek  Petr III 2020
           
2 Domažlice Böhm Tomáš II 20190
2 Domažlice Böhmová  Veronika III 2019
2 Domažlice Jurčo Martin II 2019
2 Domažlice Mlezivová Alena III 2019
2 Domažlice Mleziva Luboš II 2019
2 Domažlice Skrejvalová Libuše II 2019
2 Domažlice Schleissová Klára III 2019
2 Domažlice Tomanová Dana III 2019
2 Petrovice Barborka Jaroslav II 2020
2 Petrovice Duffek Petr III 2019
2 Petrovice Duffková  Stanislava III 2019
2 Petrovice Duffková Michaela III 2018
           
3 Blížejov Knorrová Kristin III 2018
3 Blížejov Kotrchová  Veronika III 2017
3 Blížejov Králík Jan  II 2020
3 Blížejov Králíková Michaela III 2018
3 Blížejov Pluhařová   Dagmar III 2020
3 Blížejov Radošická Vendula III 2018
3 Blížejov Steinbach Karel II 2020
3 Blížejov Steinbachová Martina III 2018
3 Milavče Forst Dominik III 2019
3 Milavče Vaňková Kateřina III 2020
3 Milavče Vaňková  Martina II 2020
           
4 Mrákov Jírovcová Anna II 2015
4 Mrákov Němec Jakub III 2012
4 Starý Klíčov Konop Josef II 2020
4 Tlumačov Fišer Miroslav II 2019
4 Tlumačov Haladová  Daniela III 2019
4 Tlumačov Hrušková Anna II 2019
4 Tlumačov Pivoňka  Martin III 2020
4 Tlumačov Ticháček Radek II 2020
           
5 Oprechtice Gombár Martin III 2020
5 Oprechtice Haasová  Kateřina III 2018
5 Oprechtice Kantnerová   Michaela III 2020
5 Oprechtice Štenglová   Martina III 2020
5 Stanětice Hoffmann Josef II 2020
5 Stanětice Hoffmannová Aneta II 2020
5 Stanětice Nekudová Kristýna III 2019
5 Stanětice Veber Marek III 2018
5 Stanětice Veberová Tereza III 2019
           
6 Horšovský Týn Jurgovský Marek III 2013
6 Horšovský Týn Soukup Radek III 2013
6 Horšovský Týn Vrba  Vítek III 2013
           
8 Meclov Flosmanová  Monika III 2020
8 Meclov Krubert Roman II 2008
8 Meclov Malíková  Nikola III 2018
8 Meclov Rogovská Markéta II 2020
8 Meclov Sušický Jakub III 2018
8 Srby Fejt František III 2019
8 Srby Gemelová Petra III 2019
8 Srby Lang Josef III 2019
8 Třebnice Brožová Lenka III 2020
8 Třebnice Čedíková Jaroslava II 2020
8 Třebnice Schneider Martin III 2020
8 Třebnice Suchá Michaela III 2020
8 Třebnice Vachoušková Eliška III 2020
           
9 Hluboká Drahoňovký  Petr II 2020
9 Hluboká Hamrus Oskar II 2019
9 Hluboká Kadlec Václav III 2013
9 Hluboká Králová  Kateřina III 2020
9 Hluboká Podolec Jakub III 2020
9 Hluboká Schweinerová  Andrea III 2016
9 Hluboká Váchalová Lenka III 2020
9 Hluboká  Šimánková Lenka II 2020
9 Kdyně Šenkár Ernest II 2005
9 Kdyně Šenkárová Anna II 2007
9 Kout na Šumavě Koutník Jakub III 2012
9 Kout na Šumavě Milfort  Jakub II 2020
9 Spáňov Osvald Jan II 2016
           
10 Chodská Lhota Tomanová Kristýna III 2020
           
11 Pařezov Krčmářová Jitka II 2020
11 Pařezov Langpaul Roman III 2019
11 Pařezov Machtová Jitka II 2020
           
12 Chodov Mathauser Milan II 2020
12 Chodov Mleziva Petr III 2020
12 Chodov Mlezivová Kristýna III 2020
12 Klenčí p/Č Fišerová Jana III 2020
12 Klenčí p/Č Lamač Přemysl III 2019
12 Postřekov Strasserová Markéta III 2019
           
13 Holýšov Beneš Ondřej II 2019
13 Holýšov Dopirák David III 2011
13 Holýšov Dopirák Radek II 2010
13 Holýšov Engel Jiří II 2008
13 Holýšov Engel Marek II 2008
13 Holýšov Engelová Lenka III 2020
13 Holýšov Engelová  Olena III 2020
13 Holýšov Fait Pavel II 2010
13 Holýšov Faitová Jaroslava III 2007
13 Holýšov Fait Pavel III 2011
13 Holýšov Heinzová Michaela II 2010
13 Holýšov Janda Tomáš II 2013
13 Holýšov Janda  Jiří III 2010
13 Holýšov Jiránek Lukáš II 2020
13 Holýšov Kanta Dominik III 2015
13 Holýšov Lavička Milan III 2011
13 Holýšov Marcell David II 2008
13 Holýšov Novák František II 2013
13 Holýšov Pudilová Miluše III 2020
13 Holýšov Říčka Bronislav III 2005
13 Holýšov Sičák Václav III 2006
           
14 Koloveč Krechler Lukáš II 2016
           
15 Kaničky Rada  Jiří III 2020
           
16 Chotiměř Šizling   Václav III 2020
16 Osvračín Hřebec Marek III 2019
16 Osvračín Hřebec Petr III 2019
16 Osvračín Weinerová Jiřina III 2019
16 Poděvousy Duchková Milada III 2019
16 Poděvousy Masničková Tereza III 2019
16 Poděvousy Mašková Anděla III 2019
16 Poděvousy Šleisová Zuzana III 2019
16 Staňkov Běloch  Tomáš III 2012
16 Staňkov Dokulil  Jakub III 2020
16 Staňkov Inderholc Dušan II 2020
16 Staňkov Inderholcová Michaela II 2020
16 Staňkov Inderholc Pavel II 2020
16 Staňkov Köpplová Kristýna III 2011