Obsah

 

Omezit výpis akcí na


Stránka:

  • 1

Zimní setkání MH

Datum konání:
29. 2. 2020
Typ akce:
Sport
Místo konání:
OORM - Domažlice

Pečlivě si přečtěte organizační zabezpečení. S sebou nezapomeňte vytisknuté a vyplněné přihlášky, ať se ráno tolika nezdržujeme. U některých disciplín bude zakázáno focení (puzzle, hra paměti) - bližší info přímo na disciplíně.


K prezenci se družstva  dostaví s novými členskými průkazy (zalaminované/plastové) a  startovními průkazy, dorost přinese nový členský průkaz a průkaz totožnosti (viz. směrnice pro dorost/zápis z lednové rady)

Organizační zabezpečení

Každý kolektiv dodá nejméně 2 rozhodčí, jinak mu nebude povolen start.

 

Startovní listina (startovní čísla dostane hlídka/závodník v sobotu ráno)

 
Tým a jméno Tým / Závodník Okres
Tlumačov   DO
Chodská Lhota  A DO
Chodská Lhota  B DO
Klenčí pod Čerchovem   DO
Starý Klíčov   DO
Holýšov A DO
Stanětice   DO
Milavče  A DO
Milavče  B DO
Domažlice   DO
Kladruby   TC
Nýrsko   KT
Dolní Folmava   DO
Dolní Folmava   DO
Poděvousy   DO
Chodov   DO
Petrovice   DO
Postřekov   DO
Koloveč   DO
Pocinovice  A DO
Pocinovice  B DO
Hluboká  A DO
Hluboká  B DO
Hluboká  C DO
Hořehledy  A PJ
Hořehledy  B PJ
Meclov  A DO
Meclov  B DO
Bor   TC
Pařezov   DO
Holýšov B DO
 
Tým a jméno Tým / Závodník Okres
Bělá nad Radbuzou   DO
Domažlice   DO
Dolní Folmava  A DO
Dolní Folmava  B DO
Dolní Folmava  C DO
Holýšov Odhlášeno - změna na starší DO
Chodov   DO
Kladruby   TC
Klenčí pod Čerchovem  A DO
Klenčí pod Čerchovem  B DO
Milavče   DO
Nýrsko  A KT
Nýrsko  B KT
Poděvousy   DO
Starý Klíčov   DO
Tlumačov  A DO
Tlumačov  B DO
Petrovice   DO
Postřekov   DO
Koloveč   DO
Poběžovice   DO
Hluboká   DO
Hořehledy   PJ
Meclov  A DO
Meclov  B DO
Bor   TC
 
Tým a jméno Tým / Závodník Okres
Stanětice  Tereza Veberová DO
Milavče  Kateřina Vaňková DO
Domažlice  Zuzana Böhmová DO
Milavče  Aneta Kellnerová DO
Milavče  Eliška Vaňková DO
Pocinovice  Klára Benedová DO
Pocinovice  Terezie Turečková DO
Pocinovice  Veronika Homolková DO
Pocinovice  Lucie Braufuksová DO
Hluboká  Kateřina Králová DO
Hluboká  Lenka Váchalová DO
Hluboká  Sarah Chejlavová DO
Hluboká  Tereza Kadlecová DO
 
Tým a jméno Tým / Závodník Okres
Stanětice  Zdeněk Štengl DO
Milavče  Pavel Inderholc DO
Chodov  Šimon Matějovic DO
Koloveč  Václav Kříž DO
Poběžovice  Jaroslav Miňovský DO
Pocinovice  Stanislav Jelínek DO
Hluboká  Tomáš Janda DO
Hluboká  Jakub Podolec DO
Meclov  Michal Malík DO
Meclov  Filip Vaněk DO
Bor  Michal Říha TC
Bor  Jindřich Bluma TC
 
Tým a jméno Tým / Závodník Okres
Starý Klíčov   DO
Holýšov  odhlášeno DO
Poběžovice   DO
Meclov  A DO
Meclov  B DO
Domažlice   DO


 

Zobrazit méně

Stránka:

  • 1