Navigace
Obsah
Pokud-li máte zájem o nahrátí tohoto kalendáře do Vašeho vlastního, napište na mail: weboshdo@gmail.com či klikněte na ikonu +GoogleCalendar (vpravo dole)
Pro vedoucí MH je zřízena WhatsApp skupina pro rychlejší komunikaci. Lze se přidat pomocí odkazu/ QR kódu, popř. přes mail weboshdo@gmail.com
https://chat.whatsapp.com/JA0NWseWUch0wb4JBDRPQE
Vyberte si příslušný kalendářní rok:
Plán práce 2018
- 19. 1. - setkání rady (18:00 - klubovna OSH Domažlice)
- 17. 2. - zimní setkání - I. kolo CHLMH (Staňkov)
- 16. 3. - uzávěrka PO očima dětí (do tohota data odevzdat práce)
- 18. 3. - školení rozhodčích mládeže (9:00 - klubovna OSH Domažlice)
- 23. 3. - setkání rady (18:00 - klubovna OSH Domažlice)
- 21.4. - požární útok CTIF (kasárny Domažlice) + plnění odbornosti a specializací MH (klubovna OSH Domažlice)
- duben.- II.kolo CHLMH (Pocinovice)
- 12.5. - okresní kolo hry Plamen (stadion Jiskra Domažlice)
- 2.6. - III. kolo CHLMH (Hluboká)
- 8.-10.6. - krajské kolo hry Plamen (Klatovy)
- 24.6. - krajské kolo dorost (Plzeň)
- 1. 7. - 5. 7. MČR hry Plamen (Plzeň)
- 17.8.- setkání rady (18:00 - klubovna OSH Domažlice)
- 1. 9.- IV. kolo CHLMH (Štítary)
- 9. 9. - V. kolo CHLMH (Staňkov)
- 13.10. - ZPV (Holýšov)
- 3.11.-4.11. - školení vedoucí + setkání rady + zkouška rozhodčí (Trhanov)
OZ ročníku 2018/2019
Školení vedoucích mladých hasičů+zkouška rozhodčích MH
PO očima dětí na rok 2019
Vyhotovené práce můžete odevzdávat/posílat do 15.3.2019 do kanceláře OSH Domažlice.
ZPV ročník 2018/2019
Dojezd rozhodčí: 7:45
Start: 8:30
ZPV jednotlivců v Chodské Lhotě
72 hodin
Pozvání od okresu Plzeň-Sever
Mistrovství mladých hasičů a dorostu 2018
Krajské kolo - DOROST
Krajské vyhodnocení PO očima dětí - Plzeňský kraj
V pátek 8 června 2018 od 16 hodin na stanici HZS Plzeňského kraje, U hasičů 1, Plzeň - Košutka
Prezentace oceněných: 15:30-16:00 hod
Kontakt: j.cerny2@seznam.cz/724 210 754
Registrace: nahlášení počtu oceněných účastníků do 5. června 2018 na uvedený kontakt
Výsledky
Z našeho okresu postoupili:
- L1: Deniska Růžková - SDH Milavče
- L2: Jakub Inderholc - SDH Staňkov
- L3: Kateřina Vaňková - SDH Milavče
- Matěj Nykodím - SDH Staňkov
- L4: Lucie Houbová - SDH Staňkov
- DT1: Michal Malík - SDH Meclov
- Tereze Veberová - SDH Stanětice
- Filip Vaněk - SDH Meclov
- ZŠ4: Tereza Böhmová - SDH Domažlice
- K2: Pavel Rambousek - VČK Duha
- Martin Dopita - VČK Duha
- Jakub Podestát - VČK Duha