Navigace

Obsah

Pokud-li máte zájem o nahrátí tohoto kalendáře do Vašeho vlastního, napište na mail: oorm.domazlice@gmail.com.

Vyberte si přislušný kalendářní rok:

Plán akcí 2019

  • 11.1.- setkání rady (18:00 - klubovna OSH Domažlice)
  • 2.2.  - zimní setkání - CHLMH (ZŠ Komenského 17 - Domažlice)
  • 8.3.- setkání rady (18:00 - klubovna OSH Domažlice)
  • 15. 3. - uzávěrka PO očima dětí (do tohota data odevzdat práce na OSH Domažlice)
  • 16.3. - školení rozhodčích mládeže (9:00 - klubovna OSH Domažlice)
  • 13.4.- požární útok CTIF (kasárny Domažlice) + plnění odbornosti a specializací MH (klubovna OSH Domažlice)
  • 27.4. - CHLMH (Pocinovice)
  • 11.5.- okresní kolo hry Plamen (stadion Jiskra Domažlice) + odevzdání maskota
  • 25.5. -  CHLMH (Petrovice)
  • 1.6. - CHLMH (Hluboká)
  • 8. - 9.6. - krajské kolo hry Plamen (Domažlice)
  • 23. 6. - krajské kolo dorost (Plzeň)
  • 29. 6. - 1. 7.  - MČR hry Plamen (Vlašim)
  • 5. - 7. 7. - MČR dorost (Svitavy)
  • srpen- setkání rady (18:00 - klubovna OSH Domažlice)
  • 31.8.-  CHLMH (Štítary)
  • 14.9. -   CHLMH (Holýšov)
  • 28.9. - ZPV jednotlivců (Chodská Lhota)
  • 12.10. - ZPV (Tlumačov)
  • 2.-3.11. - školení vedoucí + setkání rady (Trhanov)

viz. kalendář Google

Plán roku 2019

 OZ ročníku 2018/2019

OZ ročníku 2019/2020

Stránka

PROSINEC - Soutěž s Hasičskými pohádkami 2

Jeden z výherců listopadového kola je Jana Fišerová z Klenčí pod Čerchovem. Gratulujeme

5. 12. 2019 Zobrazit více

Instagramová soutěž s OORM Domažlice

Instagramová soutěž s OORM DomažliceSoutěž začne v prosinci

29. 11. 2019 Zobrazit více

Úspěšnost zkoušek - školení vedoucích II. a III. KS

Úspěšnost zkoušek - školení vedoucích II. a III. KSVšem úspěšným gratulujeme, máte kvalifikační stupeň platný do roku 2021

Neúspěšní budou mít možnost opravy (termín zatím není jistý)

NOVÉ III. – nováčci

  • 306/19  Vísnerová  Jana - Starý Klíčov
  • 307/19  Běhounková Martina - Postřekov
  • 308/19  Vaňková Eliška - Milavče
  • 309/19  Turečková Terezie - Pocinovice
  • 310/19  Štengl Zdeněk - Oprechtice
  • 311/19  Frantová Jitka - Staňkov
  • 312/19  Bohmanová Kristýna - Třebnice
  • 313/19  Vrbová Alexandra - Horšovský Týn
  • 314/19  Brož Karel - Třebnice
  • 315/19  Malík Michal- Meclov
  • 316/19  Benedová Klára - Pocinovice
  • 317/19  Bozděchová Petra – Chocomyšl
  • 318/19  Němečková Kateřina - Chocomyšl
  • 319/19  Peschtová Michaela - Staňkov
  • 320/19  Šleisová  Petra - Poděvousy
  • 321/19  Herianová Veronika - Kanice
  • 322/19  Hlavatý Valdemar - Mezholezy u/K

Obnova III.

  • David Kohel - Folmava
  • Klára Schleissová - Domažlice
  • Václav Šizling - Chotiměř
  • Kateřina Vaňková - Milavče
  • Marek Veber - Stanětice
  • Alena Wurmová - Hříchovice
  • Tomáš Růžek - Folmava
  • Petr Duffek - Petrovice
  • Miroslava Kohelová - Folmava
  • Tereza Veberová - Stanětice
  • Petra Gemelová - Srby
  • Miluše Pudovilá - Holýšov
  • Milada Duchková - Poděvousy
  • Veronika Böhmová - Domažlice
  • Anděla Mašková - Poděvousy
  • Lenka Engelová - Holýšov
  • Olena Engelová - Holýšov
  • Marek Jurgovský - Horšovský Týn

Obnova/nová II.

  • Lukáš Jiránek - Holýšov
  • Ondřej Beneš - Holýšov
  • Jaroslav Barborka - Petrovice
  • Gabriela Wiesnerová - Chodská Lhota
  • Anna Hrušková - Tlumačov
  • Tomáš Böhm - Domažlice
  • Rostislav Halada - Tlumačov
  • Vladimíra Kopecká - Poběžovice
  • Lenka Šimánková - Hluboká
  • Dušan Inderholc - Staňkov
  • Eliška Vachošková - Třebnice
  • Václav Ponocný - Pocinovice
  • Jana Fišerová - Klenčí p/Č
  • Milan Vaněk - Milavče
  • Martina Vaňková - Milavče

Neúspění - kvalifikaci nemají platnou

  • Oskar Hamrus - Dobříkov
  • Pavel Inderholc - Staňkov
  • Michaela Inderholcová - Staňkov
  • Josef Lang - Srby
  • Jiří Pivoňka - Tlumačov
  • Miroslav Fišer - Tlumačov
  • Lukáš Krechler - Koloveč
  • Petr Drahoňovský - Hluboká
  • Jaromír Opatrný - Horšovský Týn
  • Pavel Inderholc ml. - Staňkov
  • Kateřina Hochová - Meclov
  • Miloslav Veselák - Mezholezy
  • Růžena Šimanová - Kanice
  • Marek Hřebec - Osvračín
  • Petr Hřebec - Osvračín

 

Seznam všech vedoucích - v záložce KE STAŽENÍ/vedoucí (úplně na konci stránky): ke-stazeni/vedouci-mh/


10. 11. 2019 Zobrazit méně

LISTOPAD Soutěž od HZS ČR o Hasičské pohádky 2

Za čtyři správné odpovědi můžete vyhrát knihu Hasičské pohádky 2. Tuto knihu není možné zakoupit v žádném obchodě, lze ji získat jen účastí v projektech organizovaných Hasičským záchranným sborem ČR.

7. 11. 2019 Zobrazit více

Zhodnocení práce členů odborné rady mládeže

Zhodnocení práce členů odborné rady mládežeI odborná rada mládeže chce zhodnotit - ať víme kde děláme chyby a jaký je správný směr na další období.

5. 11. 2019 Zobrazit více

Školení - zhodnocení

Školení - zhodnoceníŠkolení vedoucích MH, které se konalo v Trhanově 1.11. - 3.11.2019

4. 11. 2019 Zobrazit více

IX. ročník podzimní soutěže mladých hasičů

SHČMS- Sbor dobrovolných hasičů Milavče ve spolupráci se sbory okrsku č.3 Milavče pořádá za finanční podpory Plzeňského kraje PODZIMNÍ SOUTĚŽ MH - 23.11.2019 od 12 hodin

31. 10. 2019 Zobrazit více

ZPV Tlumačov - výsledky

ZPV Tlumačov - výsledkyPo dlouhém vyhodnocováním zveřejňujeme výsledky z 12.10.2019.

13. 10. 2019 Zobrazit více

ŘÍJEN - Soutěž o Hasičské pohádky

ŘÍJEN - Soutěž o Hasičské pohádkyHasičský záchranný sbor ČR pro Vás opět připravil vědomostní soutěž k prověření znalostí z oblasti požární ochrany a ochrany obyvatelstva.

Je tu další – říjnová série otázek. Za čtyři správné odpovědi můžete vyhrát knihu Hasičské pohádky 2. Tuto knihu není možné zakoupit v žádném obchodně, lze ji získat jen účastí v projektech organizovaných Hasičským záchranným sborem ČR.

4. 10. 2019 Zobrazit více

Stránka