Navigace
Obsah
Pokud-li máte zájem o nahrátí tohoto kalendáře do Vašeho vlastního, napište na mail: weboshdo@gmail.com či klikněte na ikonu +GoogleCalendar (vpravo dole)
Pro vedoucí MH je zřízena WhatsApp skupina pro rychlejší komunikaci. Lze se přidat pomocí odkazu/ QR kódu, popř. přes mail weboshdo@gmail.com
https://chat.whatsapp.com/JA0NWseWUch0wb4JBDRPQE
Vyberte si příslušný kalendářní rok:
Plán akcí 2019
- 11.1.- setkání rady (18:00 - klubovna OSH Domažlice)
- 2.2. - zimní setkání - CHLMH (ZŠ Komenského 17 - Domažlice)
- 8.3.- setkání rady (18:00 - klubovna OSH Domažlice)
- 15. 3. - uzávěrka PO očima dětí (do tohota data odevzdat práce na OSH Domažlice)
- 16.3. - školení rozhodčích mládeže (9:00 - klubovna OSH Domažlice)
- 13.4.- požární útok CTIF (kasárny Domažlice) + plnění odbornosti a specializací MH (klubovna OSH Domažlice)
- 27.4. - CHLMH (Pocinovice)
- 11.5.- okresní kolo hry Plamen (stadion Jiskra Domažlice) + odevzdání maskota
- 25.5. - CHLMH (Petrovice)
- 1.6. - CHLMH (Hluboká)
- 8. - 9.6. - krajské kolo hry Plamen (Domažlice)
- 23. 6. - krajské kolo dorost (Plzeň)
- 29. 6. - 1. 7. - MČR hry Plamen (Vlašim)
- 5. - 7. 7. - MČR dorost (Svitavy)
- srpen- setkání rady (18:00 - klubovna OSH Domažlice)
- 31.8.- CHLMH (Štítary)
- 14.9. - CHLMH (Holýšov)
- 28.9. - ZPV jednotlivců (Chodská Lhota)
- 12.10. - ZPV (Tlumačov)
- 2.-3.11. - školení vedoucí + setkání rady (Trhanov)
viz. kalendář Google
Plán roku 2019
OZ ročníku 2018/2019
OZ ročníku 2019/2020
PROSINEC - Soutěž s Hasičskými pohádkami 2
Úspěšnost zkoušek - školení vedoucích II. a III. KS
Neúspěšní budou mít možnost opravy (termín zatím není jistý)
NOVÉ III. – nováčci
- 306/19 Vísnerová Jana - Starý Klíčov
- 307/19 Běhounková Martina - Postřekov
- 308/19 Vaňková Eliška - Milavče
- 309/19 Turečková Terezie - Pocinovice
- 310/19 Štengl Zdeněk - Oprechtice
- 311/19 Frantová Jitka - Staňkov
- 312/19 Bohmanová Kristýna - Třebnice
- 313/19 Vrbová Alexandra - Horšovský Týn
- 314/19 Brož Karel - Třebnice
- 315/19 Malík Michal- Meclov
- 316/19 Benedová Klára - Pocinovice
- 317/19 Bozděchová Petra – Chocomyšl
- 318/19 Němečková Kateřina - Chocomyšl
- 319/19 Peschtová Michaela - Staňkov
- 320/19 Šleisová Petra - Poděvousy
- 321/19 Herianová Veronika - Kanice
- 322/19 Hlavatý Valdemar - Mezholezy u/K
Obnova III.
- David Kohel - Folmava
- Klára Schleissová - Domažlice
- Václav Šizling - Chotiměř
- Kateřina Vaňková - Milavče
- Marek Veber - Stanětice
- Alena Wurmová - Hříchovice
- Tomáš Růžek - Folmava
- Petr Duffek - Petrovice
- Miroslava Kohelová - Folmava
- Tereza Veberová - Stanětice
- Petra Gemelová - Srby
- Miluše Pudilová- Holýšov
- Milada Duchková - Poděvousy
- Veronika Böhmová - Domažlice
- Anděla Mašková - Poděvousy
- Lenka Engelová - Holýšov
- Olena Engelová - Holýšov
- Marek Jurgovský - Horšovský Týn
Obnova/nová II.
- Lukáš Jiránek - Holýšov
- Ondřej Beneš - Holýšov
- Jaroslav Barborka - Petrovice
- Gabriela Wiesnerová - Chodská Lhota
- Anna Hrušková - Tlumačov
- Tomáš Böhm - Domažlice
- Rostislav Halada - Tlumačov
- Vladimíra Kopecká - Poběžovice
- Lenka Šimánková - Hluboká
- Dušan Inderholc - Staňkov
- Eliška Vachošková - Třebnice
- Václav Ponocný - Pocinovice
- Jana Fišerová - Klenčí p/Č
- Milan Vaněk - Milavče
- Martina Vaňková - Milavče
Neúspění - kvalifikaci nemají platnou
- Oskar Hamrus - Dobříkov
- Pavel Inderholc - Staňkov
- Michaela Inderholcová - Staňkov
- Josef Lang - Srby
- Jiří Pivoňka - Tlumačov
- Miroslav Fišer - Tlumačov
- Lukáš Krechler - Koloveč
- Petr Drahoňovský - Hluboká
- Jaromír Opatrný - Horšovský Týn
- Pavel Inderholc ml. - Staňkov
- Kateřina Hochová - Meclov
- Miloslav Veselák - Mezholezy
- Růžena Šimanová - Kanice
- Marek Hřebec - Osvračín
- Petr Hřebec - Osvračín
Seznam všech vedoucích - v záložce KE STAŽENÍ/vedoucí (úplně na konci stránky): ke-stazeni/vedouci-mh/