Navigace
Obsah
Pokud-li máte zájem o nahrátí tohoto kalendáře do Vašeho vlastního, napište na mail: weboshdo@gmail.com či klikněte na ikonu +GoogleCalendar (vpravo dole)
Pro vedoucí MH je zřízena WhatsApp skupina pro rychlejší komunikaci. Lze se přidat pomocí odkazu/ QR kódu, popř. přes mail weboshdo@gmail.com
https://chat.whatsapp.com/JA0NWseWUch0wb4JBDRPQE
Vyberte si příslušný kalendářní rok:
Plán akcí 2020
- 17.1.- setkání rady (18:00 - klubovna OSH Domažlice)
- 29.2. - zimní setkání - CHLMH (ZŠ Komenského 17 - Domažlice)
- 8.3. - školení rozhodčích mládeže (8:00 - klubovna OSH Domažlice) + oprava zkoušek vedoucí
- 13.3.- setkání rady (18:00 - klubovna OSH Domažlice)
- 13. 3. - uzávěrka PO očima dětí (16:00 - do tohota data odevzdat práce na OSH Domažlice)
18.4.- požární útok CTIF (kasárny Domažlice) + plnění odbornosti a specializací MH (klubovna OSH Domažlice) ZRUŠENO18.4. - setkání vedoucíh (klubovna OSH Domažlice) ZRUŠENO25.4. - CHLMH (Pocinovice)ZRUŠENO23.5.- okresní kolo hry Plamen (stadion Jiskra Domažlice) ZRUŠENO30.5. - CHLMH (Hluboká)ZRUŠENO13.6-14.6. - krajské kolo hry Plamen (???)ZRUŠENO20. 6. - krajské kolo dorost (Tachov)ZRUŠENO26.6.-28.6. - MČR hry Plamen (Jihlava)ZRUŠENO4.7.-6.7. - MČR dorost (Záběř na Moravě)ZRUŠENO- 28.8.- setkání rady (18:00 - klubovna OSH Domažlice)
- 12.9.- CHLMH (Holýšov)
- 28.9. - ZPV jednotlivců (Chodská Lhota)
- 10.10. - ZPV (????)
- říjen/listopad. - školení vedoucí + setkání rady (Trhanov)
viz. kalendář Google
Plán práce 2020
Plán činností 2020
OZ ročníku 2019/2020
OZ ročníku 2020/2021
NAPSALI O NÁS: Zimní setkání
Informace k přestupům ve hře Plamen a v soutěžích dorostu
Oprava zkoušek ze školení vedoucích 2019 + školení rozhodčích
Školení rozhodčích MH se ruší pro malou účast.
Školení rozhodčích MH 2020 se ruší pro malý zájem - přihlášení byli obesláni mailem.
Opravy vedoucích:
Nebude žádné doškolování, pouze dáme čas na dotazy a budeme hned psát. Prosíme všechny, aby se dostavili na čas - ať poté neruší již píšící.
Ke zkoušení není třeba si přinést žádné podklady ani pomůcky, avšak doporučujeme se připravit na test pomocí vypracovaných vzorových otázek. Každý opravuje část zkoušek, kterou nesplnil - ústní/praktická/písemná.
Učební otázky vedoucí II.
Učební otázky vedoucí III.
Odpovědi na otázky najdete v těchto publikacích (Směrnice hry Plamen, Směrnice celoroční práce dorostu, Učební texty pro vedoucí a instruktory, Směrnice plnění specializací a Směrnice plnění odborností MH).
Seznam přihlášených:
(Kdo nebyl na školení, na testy nemůže přijít opravu - podmínkou je účast na školení v roce 2019)
SDH | Jméno a příjmení | Počet získání / obnova kvalifikačních stupňů. | (ne)splněno |
---|---|---|---|
Tlumačov | Pivoňka Jiří | obnova II. | prospěl |
Tlumačov | Miloslav Fišer | obnova II. | prospěl |
Srby | Josef Lang | nová II. | prospěl |
Hluboká | Petr Drahoňovský | obnova II. | prospěl |
Kdyně | Radek Housar | nový III. | prospěl |
Dobříkov | Oskar Hamrus | obnova II. | prospěl |
Koloveč | Lukáš Krechler | obnova III. | neprospěl |
Staňkov | Pavel Inderholc | obnova II. | prospěl |
Staňkov | Michaela Inderholcová | obnova II. | prospěla |
Staňkov | Pavel Inderholc ml. | nový III. | neprospěl |
Osvračín | Marek Hřebec | obnova III. | neprospěl |